2 Yıldır Yazmamışım

  Kişisel    5 Kasım 2018
1 Yorum

Benim bir blogum mu vardı?

Aslında yazmak çok kolay ama erteleme sonrası bir bakmışssın 2 yıldır olmuş. Yazdığını okuyan ziyaretçi kitlesi de olmayınca yazma gereksinimi duymuyorsun.Bu süreçte bilgisayar başında geçirdiğin bit iş hayatın olmayınca daha da zor oluyor. Öğrencilik zamanlarında yazmak bir hevesti, bununla beraber sponsor reklamlar eklenince daha iyi oluyordu.Yoğun iş temposu ve bloglara olan ilgi azalınca siteler boş kaldı.

İkiblog.com yeni bir alan adı. Filinyolculugu.com yazılarını aktardım ve bu alan adı ile devam etmeye karar verdim. Tabii devam ediyor muyum orası ayrı.

Değişim

Bilgiye ve kişilere ulaşmak artık çok kolay. Whatsapp, Facebook, Instagram, Twitter ve özellikle Youtube sonrası blog okumak insanlar için zor geliyor olmalı.

Blogger Değil Vlogger

Prim yapana yönelmek daha güzel. Abi bu yutupçular çok kazanıyormuş. Bende mi açsam bir kanal şeklindeki fikirler.. Youtube’u youtube’dan öğrenmek, paranın peşinden koşmak, okumadan etmeden, hazırlık yapmadan saçma sapan kanallar açmak ülkece umarım sadece biz yapmıyoruzdur.

r10.Net

Yaklaşık 7 yıldır takip ettiğim bir forum olan r10.net kendini webmaster dünyasında geliştirmek isteyenlere birebir. Eski kaliteli paylaşımlar yapılmasa da e-ticaret adına açılan konular ve fikir alışverişleri büyük katkı sağlıyor.

ikiblog.com

Bildiklerimi ve görüşlerimi aktardığım bir blog olmasını istiyorum.Elimden geldiği kadarıyla güncelliği koruyacağım.

Yorumlarınızı ve karşılıklı takip adına bloglarınızı yazmanızı bekliyorum.

Görüşmek üzere..

185 okunma

Etiketler : ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorum (1)

  • Hakan Yazar

    İçimden geçenleri tam anlatmak istediklerimi yazıya dökmüşsün reis.
    İnsanlara blog yazıları okumak zor geliyor artık, açıkcası banada öyle. Yemek yerken youtube da sırf ses yapsın kendimi yalnız hissetmeyim diye video açıyorum 😀 Hee bu arada sanki benimde bir blogum vardı 😀